Galeria fotografii

Pierwsze urodziny Sceny BunkierJak fajnie bawiliśmy się na koncercie urodzinowym projektu kulturalnego Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - Scena Bunkier, można zobaczyć w fotorelacji udostępnionej dzięki życzliwości www.fotofactory.net oraz Michała Macha z Jarosławskiej Agencji Fotograficznej.

I Muzealna Wyprawa Rowerowa 2017Mimo niezbyt sprzyjającej pogody udało nam się zwiedzić wszystkie zaplanowane punkty trasy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I Wyprawy Rowerowej sezonu 2017. Forty: Salis Soglio, San Rideau, Duńkowiczki, Orzechowce, Brunner i Łętownia.

Przemyślana FormaJak wiele działo się w sobotę 27 maja 2017 roku na skwerze koło Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej przedstawiamy Państwu poniżej. Piknik PRZEMYŚLana Forma współorganizowany był przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Przemyślu i nasze Muzeum.

Noc Muzeów 2017Noc Muzeów 2017 po raz kolejny zgromadziła w Muzeum wielu zwiedzających. A co można było zobaczyć przedstawiamy w naszej fotorelacji z wydarzenia.

Spotkanie ministra Rozwoju Regionalnego Mateusza Morawieckiego z samorządowcamiSpotkanie ministra Rozwoju Regionalnego Mateusza Morawieckiego z samorządowcami w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej oraz podpisanie umowy na dofinansowanie projektu „Rozbudowa i integracja systemu komunikacji publicznej na terenie MOF Przemyśl” przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla i Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomę.

Operacja Wisła na Podkarpaciu 1947 - 2017Fotografie z konferencji naukowej pod tytułem "Operacja Wisła na Podkarpaciu 1947-2017" zorganizowanej w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 7 kwietnia 2017 roku.

 

Międzynarodowy panel dyskusyjny w ramach cyklu „Europa Karpat”Międzynarodowy panel dyskusyjny w ramach cyklu „Europa Karpat” w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, połączony z uroczystym wernisażem wystawy poświęconej historii narciarstwa w Karpatach. Uczestnikiem spotkania i gościem honorowym otwarcia wystawy była premier Rzeczpospolitej Polskiej pani Beata Szydło.

Od Wyszehradu do WyszehraduFotorelacja z otwarcia wystawy „Od Wyszehradu do Wyszehradu", którą 15 października otworzyli marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Marek Kuchciński, marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz dyrektor Muzeum Jan Jarosz.